Certyfikat ISO 9001:2015

 

       Uprzejmie informujemy, że przychodnia Witamed dostosowała system zarządzania jakością do wymagań nowego wydania normy ISO 9001:2015 w zakresie:

  • Diagnostyki i leczenia pacjentów chorych na cukrzycę i innych chorób metabolicznych,
  • Wykonywania badań pielęgniarskich,
  • Prowadzenia punktu pobrań materiału do badań laboratoryjnych,

W maju 2013 roku funkcjonujący w naszej przychodni system zarządzania jakością został zatwierdzony przez jednostkę certyfikującą SGS Polska Sp. z o.o. i uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001, który potwierdził prowadzenie przez przychodnię Witamed polityki najwyższej jakości w realizacji świadczeń medycznych. Obecnie nie ma bardziej uniwersalnego, standaryzowanego systemu zarządzania niż prezentowany w międzynarodowej normie ISO 9001, dlatego też uznaliśmy wprowadzenie go za niezbędne.

Wszystkie realizowane przez nas procesy stale doskonalimy i dostosowujemy do obowiązujących przepisów prawnych oraz wymagań naszych pacjentów, których zadowolenie z świadczonych przez nas usług medycznych jest naszym nadrzędnym celem. 

W lipcu 2018 roku decyzją Jednostki Certyfikującej SGS Polska Sp. z o.o. nasz system zarządzania został zarejestrowany jako spełniający wymagania nowego wydania normy ISO 9001:2015, o czym z przyjemnością Państwa informujemy

 

']; } ?>